הבלוג של לילך

אוקטובר 24, 2020

עשה ואל תעשה בראיון עבודה 10 טיפים שיעזרו לכם לעבור ראיון עבודה בהצלחה

במהלך שנות עבודתי ראיינתי למעלה מ- 800 מועמדים לתפקידים רבים ושונים . במאמר זה ליקטתי עבורכם 10 טיפים עשה/אל תעשה, שיעזרו לכם לעבור את ראיון העבודה במיוחד בימים אלו שבהם הרבה מאיתנו נדרשים לשנות מקום עבודה בעקבות המציאות החדשה שנוצרה חשבתי שהמאמר הזה יוכל להועיל לכם
מרץ 31, 2018

משבר גיל ה- 40 הגיע ובגדול …..

כפי שתעיד החולצה שבתמונה , השבוע אני אהיה בת 40, אני אפילו לא מאמינה שאני אומרת את זה בקול רם. ונכון שגיל הוא רק מספר ונכון […]
מאי 4, 2017

יחסי אהבה שנאה עם החשיפה

בעסק כמו שלי אני "המוצר" ואם אני המוצר, אני צריכה למכור את המוצר הזה, ובשביל למכור את המוצר הזה אני צריכה לפרסם אותו, המשמעות של לפרסם אותו – היא לחשוף אותו.
ינואר 1, 2017

היי שלום 2016, ברוכה הבאה 2017

אני לא הולכת ללמד אף אחד איך לסכם שנה, אבל הרגשתי שאני את 2016 חייבת לציין ולסכם כי היא הייתה משמעותית ביותר עבורי.
אוגוסט 14, 2016

פעלו מיידית!!

בזמן שאתם עובדים על מטרה חדשה, אל תדאגו כל כך לתוכניות ארוכות טווח מפורטות, זה עלול לגרום לעיכוב ולשיתוק, ולעולם לא תגיעו לשלב הפעולה.
יולי 16, 2016

המשפחה כחוזקה- מודה, מודה, מודה !

במסגרת הרצאה שהעברתי על פיתוח קריירה דיברתי על העובדה שאדם שרוצה קריירה נהדרת על מנת לבחון מה יעשה את הקריירה שלו נהדרת צריך לעשות ניתוח swot, ניתוח שבו הוא בוחן את החוזקות שלו, החולשות שלו, האיומים שלו וההזדמנויות שלו, בין היתר דיברתי על משפחה
יולי 14, 2016

על מטרות פיתוח קריירה ומה שביניהם

לראשונה בחיי אני כותבת "בלוג" , עד לפני כשבוע אפילו לא ידעתי מה זה בכלל הדבר הזה והיום אני מתמודדת מול החשש הגדול ביותר שלי – אני קוראת לזה "חשש הכתיבה החושפנית"
יולי 13, 2016

התלבשו להצלחה

מה לבוש קשור למטרה של פתיחת עסק? קשור מאוד! תבחנו את הלבוש שלכם, הרי אתם בוודאי עוברים מול המראה לפחות כמה פעמים ביום.... האם הייתם מתלבשים אחרת לו כבר השגתם את המטרה ופתחתם את העסק? האם התספורת שלכם היתה שונה?
יולי 13, 2016

החלף מקורות של אנרגיה שלילית באנרגיה חיובית

הטיפ של היום עוסק במחשבות ואנרגיות חיוביות. תעשו לכם רשימה של כל הדברים שאתם עושים ביומיום (מה אתם רואים בטלוויזיה/אם מי אתם אוכלים צהריים/ איזה ספרים אתם קוראים / וכו....)
יולי 13, 2016

הזן את מוחך במידע מעצים על בסיס יומי

המטרה שלנו כפי שהתחלנו בדוגמאות בשבועות הקודמים היא לפתוח עסק. אחד הכלים שנגיע למטרה הזו היא להזין את עצמנו כל הזמן במידע שיעצים אותנו לקראת הצעד הזה.
יוני 16, 2016

טיפ 7 – גיוס עובדים- הודעה למועמדים

אי וודאות זה דבר נוראי!!! אף אחד לא אוהב את זה ולכן..... אל תתנו למועמדים להישאר באי וודאות!
יוני 1, 2016

טיפ 6 – גיוס עובדים – ראיון העבודה

ראיון עבודה הוא כמו פגישה עיוורת והוא חשוב מעין כמוהו, הוא זה שעושה את הרושם הראשוני לשני הצדדים, על בסיסו יוחלט האם להמשיך את מערכת היחסים או לא, ראיון עבודה טוב ואיכותי ייקבע במידה רבה את התאמתו של המועמד לתפקיד המוצע והישארותו של העובד בתפקיד. אז איך עושים את זה?
יוני 1, 2016

טיפ 5- גיוס עובדים – זימון המועמדים לראיון

קיבלתם מלא קורות חיים, בהתאם לטיפ מספר 4 - עשיתם מיון, מה עושים עכשיו? מזמינים לראיון העבודה ! האם צריך להזמין את כולם? אולי נפספס מישהו ? איך אדע את מי להזמין?
מאי 11, 2016

טיפ 4- גיוס עובדים – מיון קורות החיים

ואוו..... כמה מועמדים , כל כך הרבה קורות חיים איך יוצאים מזה ?
מאי 11, 2016

טיפ 3- גיוס עובדים- "דד ליין"

קיבעו תאריך סופי להגשת מועמדות למשרה ורישמו אותו במודעה.
מאי 4, 2016

גיוס עובדים – איפיון העובד והגדרות תפקיד

"פתאום קם אדם בבוקר הוא מחליט שהוא עם ומתחיל ללכת..." איזה משפט, איזה שיר ... אבל כשזה קורה בעסק שלך כשהעובד שגייסת פתאום קם ועוזב כי... (יכולות להיות לזה אלף סיבות) את או אתה עומד חסר אונים ושואלת או שואל את עצמך איפה טעיתי, יכול להיות שטעית ממש בהתחלה, בתהליך איפיון העובד שרצית או בהגדרות התפקיד.
מאי 3, 2016

טיפ 2- גיוס עובדים – פרסום מודעת הדרושים

מה כדאי לרשום במודעת הדרושים? איפה מומלץ לפרסם? מה אסור לרשום במודעה? לשאלות אלו ועוד אתן מענה בטיפ מספר 2 בנושא גיוס וקליטת עובדים - פרסום מודעת הדרושים
מאי 1, 2016

הקיפו את עצמכם באנשים חיוביים

הקיפו את עצמכם באנשים חיוביים בדרככם למטרה התחברו לאנשים שיעודדו אותכם במסלולכם לעבר המטרות, מצאו דרכים לבלות יותר זמן אתם.
אפריל 22, 2016

מלאו את הסביבה במחזקי מטרה

2. מלאו את הסביבה שלכם במחזקי מטרה
אפריל 11, 2016

עיצוב המטרה

1. שרפו את המכוניות - אם המטרה חשובה לכם באמת, תתחילו בלשרוף את מכונית המשל
אפריל 5, 2016

מטרות

לפני 10 שנים היתה לדניאלה חנות קטנה לבגדי ילדים, כשפגשה ליד החנות את חברתה הטובה היא הציעה לה לפתוח עוד חנות ואז הן פתחו עוד אחת ועוד אחת והיום יש להן רשת של 50 סניפים לבגדי ילדים, איך הן עשו את זה? הן הציבו לעצמן מטרות- רוצים לשמוע עוד? קראו את סדרת הכתבות שמתחילות היום
מרץ 31, 2016

טיפים שימושיים לקליטת עובדים

כמה פעמים זה קרה שקלטתם עובד, השקעתם בו זמן וכסף, הכשרתם אותו, לימדתם אותו את סודות הארגון ובסוף אחרי 3 חודשים הוא עזב, מעצבן נכון? קבלו טיפים איך למנוע מקרים כאלו
דצמבר 10, 2015

אז במה אתם טובים? יודעים?

אנחנו אנשים מאוד עסוקים! כן, כן, כל כך עסוקים בלהיות מצוינים בעבודה, כל כך עסוקים בלהיות שם בשביל המשפחה, כל כך עסוקים בלעזור לחברים, אנחנו פשוט מאוד עסוקים.

רוצים לשמוע עוד?
התקשרו עוד היום ונתחיל לעבוד

שלחו לנו הודעה
צריכים עזרה?
שלום כאן צוות בר שינוי!
אפשר לעזור?