ליווי וייעוץ עסקי

מקימים עסק חדש? יש לכם עסק ואתם מעוניינים לפתח אותו?
מה הייתם רוצים שיקרה בעסק שלכם?

רוצים להפוך את העסק שלכם ל...


 

הצטרפו עוד היום לאחת מתכניות הליווי שיצרנו במיוחד עבורכם 

כל מה שנותר לכם זה רק לבחור את החבילה המועדפת עליכם....

מתלבטים איזה חבילה לבחור?
צרו קשר ונתאים את החבילה הטובה ביותר עבורכם

לא רוצים תהליך ליווי ? 

יש לכם סוגיה , שאלה , עניין שאתם רוצים התייעצות חד פעמית?

צרו קשר ונתאם פגישת מיקוד חד פעמית 

 

קצת עליי

נעים מאוד, לילך שרייבר, אני יועצת ארגונית ומאמנת אישית ועסקית.

מאז שפתחתי בעצמי עסק, זכיתי ללוות ולייעץ לעשרות בעלי עסקים בשלבים שונים של העסק - החל מתהליך החשיבה הראשוני על העסק ועד לעסק שקיים שנים ומעוניין בפיתוח והתפתחות, אחרי שראיתי את התוצאות העיסקיות של העסקים אותם ליוויתי, החלטתי להכין עבורכם מספר תוכניות ליווי וייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים.
תוכניות הליווי לעסקים אותן אני מציעה לכם, היא דרך יעילה, אפקטיבית וממוקדת שתסייע לכם להגיע עם העסק שלכם למקומות שאתם מעוניינים בו.
הליווי מאפשר ואף מאלץ אתכם לקחת פסק זמן לחשיבה ולמיקוד, להתבוננות בעצמכם ובעסק ולראות לאן אתם הולכים.

בתהליך הליווי אני מסייעת לכם לעשות סדרי עדיפויות, לסדר את המחשבות ואת כל החלומות ,להגדיר איתכם ביחד את המטרות והיעדים העיסקיים, להכין תוכנית פעולה וללוות אתכם בדרך להשגתה.
הגישה שלי היא שבעל העסק הוא זה שעושה את העסק ולכן גם הליווי הוא בהתאם, כל תוכנית ליווי מותאמת אישית לעסק ולבעליו, אין נוסחאות קבועות ואין טבלאות מובנות!

לקוחות כתבו...

 • יערה כהן עפרון - דיאטנית קלינית והנחיית קבוצות
  "לילך היא אשת מקצועה מעולה, עם יכולת הקשבה, העצמה ומיקוד, תוך כמה מפגשים כבר השגתי את המטרות העסקיות שהצבתי לעצמי.. אין לי ספק שאבחר בה ללוות אותי גם בהמשך הדרך..."
  יערה כהן עפרון - דיאטנית קלינית והנחיית קבוצות
 • יוסי גיליס-
  ללילך היקרה! כשפניתי אלייך לסייע לי בגיוס עובדים חדשים חשבתי לעצמי שזה הדבר הנכון לעשות. כשסיימנו את התהליך הבנתי בוודאות שזו ההחלטה הטובה ביותר שלקחתי...
  יוסי גיליס- "גיליס בית מדרש לבשר", נוב
 • נחמי אקציפר
  לילך היקרה, תודה רבה מכל הלב על הליווי, העצות והתמיכה! מברכת אותך להצלחה בכל העיניינים! שתזכי לעשות שליחותך נאמנה כפי שראוי לך! שמחתי להכיר אותך . נחמי אקציפר, צפת
  נחמי אקציפר
 • נועה סטרלינג- ניהול תוכן וכתיבה לעסקים
  כשפגשתי את לילך היה לי עסק פעיל ואפילו מוצלח, אבל לא ממוקד במה שאני אוהבת לעשות, בחלומות שלי ובהתנהלויות שיקלו עליי. לילך עזרה לי להתייחס לעצמי בתוך העסק בצורה יעילה ומקלה. ממליצה בחום ומכל הלב על הייעוץ הקשוב, הכן והסופר מקצועי שלה לכל בעל עסק.
  נועה סטרלינג- ניהול תוכן וכתיבה לעסקים
 • י.ס, צפת
  ללילך, באתי לתהליך בהתחלה לא מרצוני, היה לי קושי רב בהתחלה, בתהליך שעברתי איתך למדתי על החוזקות והערכים שלי שלא הבחנתי בקיומם לפני...
  י.ס, צפת
 • ר.ג, קצרין
  לילך היקרה! תודה על התהליך, תודה על ההקשבה, במפגשים שלנו חיכיתי כל שבוע למפגש איתך, אני מרגישה שמעבר לתהליך שעברתי ניתנו לי כלים שאוכל לשוב, לראות, להיזכר....
  ר.ג, קצרין
 

מלאו טופס זה וכבר מתחילים

  [recaptcha]

   
  שלחו לנו הודעה
  צריכים עזרה?
  שלום כאן צוות בר שינוי!
  אפשר לעזור?